Професійна гігієна

     Усі бажають мати здорові та білосніжні зуби, адже це один з основних чинників зовнішності, який має великий вплив на рівень впевненості в собі. Однак, природна білизна зубів зустрічається досить рідко. Також існує безліч причин, які можуть призвести до її потемніння. Серед яких погана гігієна ротової порожнини, паління, вживання їжі та напоїв, що забарвлюються зуби, вживання води з  вмістом фтору та прийом деяких лікарських препаратів

   Одним із найважливіших методів профілактики захворювань зубів та ясен є ретельна і регулярна гігієна ротової порожнини. Найкраща профілактика для зубів – це комплексний догляд за ними:

  • гігієна вдома – потрібно чистити зуби мінімум 2 рази на день. Якщо у вас немає можливості скористатись зубною щіткою та пастою, застосовуйте ополіскувачі, зубну нитку, жувальну гумку без цукру.
  • намагайтеся обмежити споживання солодощів та кави. Спробуйте вживати більше овочів, сухофруктів та фруктів. Ви будете задоволені результатом!
  • два рази на рік візит до стоматолога для огляду та професійного очищення зубів, які допоможуть у видалені зубного нальоту без шкоди для емалі зуба.

  Професійна гігієна – це комплекс процедур, направлених на оздоровлення органів та тканин порожнини рота та профілактику виникнення та прогресування стоматологічних захворювань.  За допомогою цих процедур зменшується кількість бактерій у ротовій порожнині та зникають ризики розвитку пародонту, карієсу та його ускладнень, тому що вони всі мають бактеріальне походження. 

Гігієна до професійної чистки зубів
Гігієна після професійної чистки зубів

Наша стоматологія надає наступні гігієнічні послуги:

  • ультразвукова чистка зубів;

  • чистка зубів системою” Air Flow”;

  • механічне чищення з використанням лікувальних паст.

Після проведення професійної гігієни ротової порожнини спеціально для Вас складуть індивідуальний графік проведення профілактики та гігієни, який допоможе зберегти осяйну усмішку. Лікарі нашої клініки також проводять різноманітні профілактичні заходи – покриття зубів фторвмісними препаратами, гелями, лаками та розповість усі тонкощі домашньої догляду за порожниною рота для досягнення максимально тривалого ефекту.

Будьте здорові і сяйте!