Імплантація

    На сучасному етапі, імплантація в Україні і в усьому світі стала оптимальним методом заміщення втрачених зубів і є дуже поширеною процедурою. Більш того, набуває все більшого значення, популярності і поширення. Імпланти коренів зубів дозволяють поставити коронки та повернути повне відчуття власних зубів. Імплантація позбавлять Вас від необхідності постійно стримувати посмішку. Ви знову отримаєте можливість насолоджуватися смаком улюбленої їжі та відчувати смак життя.

   Завдяки багаторічному розвитку і вдосконалення цієї унікальної стоматологічної розробки зубні імплантати є довгостроковим і повноцінним вирішенням проблеми. Клінічні дані доводять тривалий термін служби імплантатів – до 20 років і більше. З розвиток технологій  цей термін постійно збільшується, так що Ви можете розраховувати на те, що імплантати будуть служити не менше, ніж натуральні зуби.

Імплант.3

  Зубний імплантат – це металевий гвинт, який замінює корінь живого зуба або зубів. Цей гвинт вкручується в щелепну кістку, щоб через певний час встановити на нього коронки, мости або зубні протези.

 Сусідні зуби при цьому не пошкоджуються.

Імпланти виготовляють із біоінертного сплаву титану та інших матеріалів, які добре підходять для людського організму. 

Титанові корені можуть замінити один або кілька зубіва також можуть підтримувати частковий або повний зубний протез.

Імплантація – це хірургічне втручання, що передбачає впровадження в кісткову тканину щелепи штучного імплантату на місце втраченого кореня зуба.

Імплантація – це хірургічне втручання, що передбачає вживлення в кісткову тканину щелепи штучного імплантату на місце втраченого кореня зуба.

Етапи, які необхідно пройти під час імплантації

При стандартному лікуванні від першого до завершеного етапу потрібно близько 5 візитів, протягом 4-6 місяців

діагностика

Діагностичний

Консультація хірурга-імплантолога. Огляд та аналіз загального стану. Направлення на комп'ютерну томографію

11.3
11.3
підготовчий

Підготовчий

Аналіз комп'ютерної томографії. Складаємо план лікування, обираємо виробника імплантів та дату операції

11.3
11.3
Іконки4

Хірургічний

Проводимо планову операцію імплантації. При необхідності синус-ліфтинг або кісткову пластику. Очікуємо на завершальний етап, дотримуючись призначень лікаря згідно плану лікування.

11.3
11.3

Ортопедичний

Після хірургічної маніпуляції призначаємо час планових оглядів. Через 4-6 місяців отримуєте повноцінні зуби, які важко відрізнити від справжніх

Основні переваги імплантації:

 • довговічність зубних імплантатів: строк служби якісного виробу до 20 років, в ідеалі новий зуб залишиться з вами на все життя;
 • сусідні зуби не травмуються, на відміну від інших видів протезування;
 • стан кісткової тканини не погіршується, немає атрофії;
 • жувальне навантаження розподіляється по щелепі більш рівномірно;
 • усуваються естетичні дефекти зубного ряду, особливо в зоні посмішки;
 • можна встановлювати будь-яку кількість імплантів;
 • різноманітність методів імплантації та конструкцій дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного пацієнта;
 • висока приживлюваність титанового матеріалу – до 98%;
 • після адаптації імпланти не викликають дискомфорту, і людина сприймає штучні зуби як свої;
 • знімає всі обмеження прийому жорсткої їжі, властиве знімних протезів.

Чи всім можна вживлювати імпланти?

Незважаючи на те, що імплантація зубів забезпечила комфорт і природну посмішку багатьом пацієнтам, існують деякі обмеження щодо їх використання:

 • загальні захворювання (остеопороз, цукровий діабет, туберкульоз, хронічні захворювання крові, сполучної тканини, серйозне порушення функції серцево-судинної та ендокринної систем, онкологічні захворювання);
 • нещодавно перенесений інфаркт або інсульт, високий не контрольований кровний тиск;
 • вік пацієнта до 16 років (період скелетного росту)
 • вагітність;
 • шкідливі звички, особливо надмірне куріння, також можуть стати причиною ускладнень. 

  У будь-якому випадку, рішення про можливість встановлення імплантатів приймають спільно хірург, ортопед і пародонтолог після ретельного обстеження. Дуже важливо допомогти лікарям зібрати якомога повнішу інформацію про стан вашого здоров’я.

 Залежно від кількості імплантатів, їх установка займає від 30 хвилин до декількох годин. Операція проводиться під місцевим знеболенням, проте біль може відчуватися на другий день і легко зніматись традиційними таблетками.

    В післяопераційний період правильний догляд за ротовою порожниною  допомагає уникнути можливих неприємностей. Може виникати деяка припухлість, яка з’являється через кілька днів після імплантації, а зникає через тиждень.

      Протягом  періоду приживання Вам потрібно буде зробити кілька контрольних візитів в нашу клініку. Індивідуальність реакції організму кожної людини не дозволяє гарантувати абсолютну відсутність проблем. Однак відторгаються і вимагають заміни імплантати вкрай рідко. Професіоналізм лікаря, успішно зроблена операція, відсутність інших стоматологічних проблем і ретельна гігієна порожнини рота – важливі ланки вдалої реабілітації. 

Бережіть та піклуйтесь про здоров’я зубів – це забезпечить їм довговічність!