Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія – це особлива діяльність стоматологічної практики.  В нашій клініці маленькі пацієнти можуть отримати весь комплекс стоматологічних послуг по догляду за зубами і їх лікування, при цьому лікування буде проходити в комфортних для дитини умовах. Лікар знайде особливий психологічний підхід до дитини, щоб малеча не тільки погодилась полікувати зубки, а й приходила до лікаря з задоволенням.

Коли необхідно звернутись до лікаря вперше?

Не секрет, що дуже важливо сформувати у дитини правильне ставлення до гігієни порожнини рота. У перший раз дитину потрібно показати дитячому стоматологу, коли прорізатиметься перший зубчик. Дитячий стоматолог розповість Вам, на що звернути увагу, як чистити зуби дитині і як проводити профілактику карієсу. Після цього раз на півроку варто приходити на профілактичний огляд. Якщо Ви привчите дитину до регулярного огляду у дитячого стоматолога, то це не буде викликати у неї стрес і стане звичною подією, як похід в магазин.

Як піклуватись про молочні зубки?

Варто зазначити, що піклуватисть про дитячі зубки можна ще під час вагітності. Приймати фтор, що позитивно позначиться на здоров’ї як дитини, так і матусі. сти побільше молочних продуктів.

Після народження дитини та появи в неї першого зубчика, необхідно:

  • вживати достатню кількість молочних продуктів;
  • приймати вітамін D; 
  • їсти рибні страви;
  • гуляти на вулиці в сонячну погоду.

    Проте найкраща профілактика – це дотримання основних правим гігієни і чищення зубів не менше 2-х разів на день, використовуючи при цьому спеціальну зубну пасту. 

    Молочні (тимчасові) зуби, що повністю прорізаються до трьох років, псуються так само, як і постійні. Вони є повноцінною копією постійних зубів: мають корені й канали, через які інфекція з молочного зуба переходить на зачаток постійного, спричиняючи початкові зміни емалі ще до того, як він проріжеться. І коли виникають больові відчуття, вони є не меншими, ніж у дорослих.

Чи необхідно лікувати молочні зуби?

Багато батьків вважає, що лікувати молочні зуби немає необхідності – вони самі випадуть. Це дуже небезпечна помилка. Батьки повинні розуміти, що каріозний процес в молочних зубах впливає на здоров’я не тільки постійних зубів, але і організму.  Ускладнена форма карієсу є причиною раннього видалення тимчасових зубів, що може порушувати процеси формування зубощелепної системи дитини в цілому і приводити до виникнення зубощелепних аномалій та деформацій.  

  

Ми подбаємо про здоров’я  зубів Вашої дитини, починаючи з появи  першого зуба. Розповімо, як правильно доглядати,  підібрати правильні засоби для догляду та як навчити малюка чистити зуби правильно. А найголовніше, не боятися стоматолога і приходити на огляд з радістю!