Відновлення форми та естетичного вигляду зуба лише за одне відвідування

Легко і просто

Одним з найпопулярніших методів естетичної стоматології є художня реставрація. Це процедура повернення анатомічної форми зубів, які зруйновані й уражені карієсом до їх первісного вигляду з відновленням функції та естетичного вигляду. Завдяки правильно підібраному реставраційному матеріалу можливо значно поліпшити зовнішній вигляд зубного ряду, відновити сколені зуби, наростити довжину і навіть змінити форму і колір. 

      Білосніжна  усмішка  давно стала однією  зі складових іміджу  успішної людини. Красива і здорова посмішка – це шлях до підвищення самооцінки, прихильності оточуюючих, а значить і досягненні успіху! Художня реставрація зубів покликана задовольнити всі естетичні вимоги пацієнтів щодо виду їх посмішки.

 У нашій стоматології використовуються різні методи реставрації, в залежності від стану зубів та побажання пацієнта. Розрізняють прямий і непрямий метод реставрації. Пряма реставрація – моделювання і відновлення зруйнованої частини зубів за допомогою фотополімерів прямо в порожнині рота пацієнта, не забирає багато часу і проходить в один етап, де пацієнт одразу отримує відновлений зуб.  При непрямій реставрації спочатку знімається відбиток і тільки потім реставраційну частину виготовляють за індивідуальними розмірами  в лабораторії. Тільки тоді  накладки чи коронки розміщують на Ваших зубах. Найбільш популярний непрямий метод – це  реставрація зубів вінірами.

    

Коли необхідна реставрація?

сильне руйнування емалі та дентину

травматичне ураження зубів

усунення міжзубних проміжків

заміна старої пломби 

природне стирання зубів з віком

удосконалення форми

  Для того щоб фотополімерна реставрація передніх зубів якомога довше зберігала свій вигляд і блиск, пацієнту необхідно дотримуватись певних правил:

  • обмежити вживання продуктів та напоїв, які можуть змінити колір відновленого зуба на перші декілька днів
  • уникати шкідливих звичок , як моужть призвести до пошкодження реставрації та зубів.
  • бажано відмовитись від споживання горішків та насіння
  • дотримуватись ретельної гігієни ротової порожнини
  • кожні півроку відвідувати свого лікаря для контролю стану реставрацій та при необхідності вчасно провести корекцію та полірування.

 За відреставрованими зубами необхідний ретельний догляд. Тому  співпраця пацієнта з лікарем та правильного догляду і гігієна допоможуть досягти довготривалого ефекту.

      Тільки за умови співпраці пацієнта з лікарем і дотримання пацієнтом правильного догляду та належної гігієни можна досягти тривалого позитивного результату.   

Що варто знати про вініри?

 Перед установкою вінірів проводиться ендодонтичне лікування, видалення запаленої тканини, очищення каналів їх ретельне пломбування та ортодонтичне лікування, якщо в цьому є необхідність. 

         До переваг вінірів належать:

  – легкість закріплення на зубі. Вони кріпляться за допомогою спеціального складу, який закріплюється за допомогою світлового впливу

 – немає необхідності повністю сточувати зуб, достатньо лише мінімальне шліфування зуба і він готовий до встановлення. можна застосовувати як і на здорові зуби, так і вже проліковані зуби 

 – матеріал, з якого виробляються вініри, має велику схожість із справжніми зубами, що забезпечує природний вигляд після процедури

 – вініри не створюють відчуття чогось чужорідного у роті, як можливо в перший час після застосування коронок. 

       Однак слід зауважити, що серед чисельних перевагах вінірів є і недоліки, про які необхідно знати:

 – вініри не можна встановлювати при хворих яснах
 – встановлення вінірів можливе лише на цілий зуб. Якщо більша частина зуба відсутня, то встановлення стає неможливим
 – необхідність змінювати вініри періодично це процедура на все життя, адже неможливо зняти вініри, їх можливо лише замінити.