Гігієна зубів

Люди - 1

Догляд за зубами і ротовою порожниною – це не тільки естетична потреба, але й важлива складова здоров’я всього організму

Люди - 1

Чому правильна гігієна та турбота про здоров’я зубів так важлива?

Здоров’я ротової порожнини тісно пов’язане з загальним станом здоров’ям організму. Інфекції та запальні процеси в ротовій порожнині можуть впливати на інші органи і системи організму. Якщо гігієна не забезпечується належним чином, бактерії можуть розмножуватись, спричиняти карієс, захворювання ясен та поширюватись на інші органи через кровоносну та лімфатичну системи. Деякі дослідження показують зв’язок між запальними процесами в роті і підвищеним ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, таких як серцеві напади та інсульт. Правильна гігієна – зниження ризику серцево-судинних захворювань. Здорові зуби і належний процес жування також впливає на ефективність перетравлення їжі, полегшуючи навантаження на кишково-шлунковий тракт. Таким чином, збереження здоров’я зубів та ротової порожнини має значення не тільки для естетики і свіжого подиху, але і для підтримки здоров’я всього організму. Регулярні візити до стоматолога та дотримання правильної гігієни зубів є ключовими аспектами для підтримки цього зв’язку між здоров’ям ротової порожнини та загальним здоров’ям організму.

Поради щодо гігієни зубів:

  • для ефективної гігієни зубів, використовуйте м’яку або середньої жорсткості зубну щітку та техніку коливально-поворотних рухів, очистячи зуби протягом 2-3 хвилин. За допомогою зубної нитки, чистіть міжзубні простори, де щітка не може досягти. Або користуйтесь ірригатором
  • оберіть  зубну пасту з фтором, яка допомагає зміцнити зуби та запобігти карієсу. Для дітей молодшого віку обирайте спеціальні зубні пасти з меншою кількістю фтору.
  • не забувайте про чистку язика за допомогою щітки або спеціального засобу. Це допомагає уникнути неприємного запаху з рота та зменшити кількість бактерій
  • після прийому їжі рекомендуємо полоскати рот простою водою

Свіжий подих

Здоров’я ясен

Захист від карієсу

Професійна гігієна є невід’ємною частиною збереження  здоров’я ротової порожнини. Чому? 

Професійна чистка допомагає:

  • видалити плями та забруднення, викликані палінням, споживанням кави, чаю та іншими продуктами. Ви помітите, як ваша усмішка стає яскравішою та свіжішою!
  • позбутися  зубного нальоту та каменю забезпечує глибоке очищення, що дозволяє попередити карієс та захворювання ясен.
  • виявити можливі проблеми зі здоров’ям ротової порожнини на ранніх стадіях та вчасно усунути

Наші професійні стоматологи забезпечують м’яку та безболісну процедуру чищення, що робить її комфортною та приємною для вас. А наша команда створює дбайливу та затишну атмосферу, де ви завжди можете відчути себе комфортно та довірити нам свої зуби!

Не забувайте про професійну чистку зубів як мінімум двічі на рік, щоб зберегти свіжість та здоров’я вашої усмішки. Наша мета – зробити ваші зуби яскравими та здоровими, щоб ви завжди радувались своїй прекрасній посмішці. Записуйтесь на чистку вже сьогодні та подаруйте собі найкращий догляд!